Vertical jQuery Accordion Nav Menu
منوي اصلي سايت
 
ورود كاربران
نام كاربري
رمز عبور
 

ارسال SMS تبلیغاتی به چه صورت انجام می پذیرد؟

ارسال SMS تبلیغاتی توسط این سایت به دو روشی که در زیر مطرح شده است انجام می پذیرد، لازم به ذکر است که در هر دو روش زیر SMS ها از طریق اینترنت ارسال مي شوند:

- ارسال تبلیغات به موبایلهای  شهر

در این روش شما شهر مقصد و متن مورد نظر را انتخاب می کنید و پیام تبلیغاتی شما در کمترین زمان ممکن به کلیه موبایل های داخل شهر ارسال می شود. از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تبلیغ شما فقط به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال می شود.

2- حتی جدیدترین موبایلهای واگذار شده (پیش شماره های جدید) در شهر نیز تبلیغات شما را دریافت می کنند.

3- امکان ارائه گزارش کلی از وضعیت پیامک های ارسال شده وجود دارد، بدین صورت که مثلا 90% پیامها به گوشی رسیده است ، 4 % موبایلها خاموش بوده است و ... (توجه داشته باشید که ارسال تبلیغات در این شیوه توسط مخابرات انجام می پذیرد و شرکت ارتباطات سیار بعلت حفظ اطلاعات شخصی مشترکین هیچ گونه لیست و یا فهرستی از شماره هائی که تبلیغات به آنها ارسال شده است را ارائه نمی دهد)

تذکر 1: ارسال SMS تبلیغاتی با این روش در صورتی امکانپذیر است که تعداد SMS های سفارش شما بیش از 5 هزار عدد باشد.

- ارسال تبلیغات به لیست شماره موبایلهای شما

در این روش شما می توانید با ارائه لیست شماره موبایلهای خود و یا ساخت لیست دلخواه اقدام به ارسال تبلیغات نمائید.

آیا شما می خواهید تنها به مشتریان خود SMS بفرستید؟ لیستی شامل چند صد شماره دارید که قصد دارید به آنها تبلیغ ارسال کنید و یا فقط می خواهید به تعدادی از شماره های مربوط به یک کد خاص (پیش شماره) پیامک ارسال کنید؟  در هر صورت ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که هم امکان ارسال تبلیغ به لیست شماره های خودتان را داشته باشید و هم بتوانید با ویزارد هوشمند سایت لیستی از شماره موبایلهای دلخواه را تهیه کرده و به آنها تبلیغ ارسال کنید. این روش برای موارد زیر کاربرد دارد:

1- زمانی که تعداد گیرندگان تبلیغ شما اندک می باشد!

2- زمانی که شما لیستی از شماره موبایل مخاطبین را در اختیار دارید.