Vertical jQuery Accordion Nav Menu
منوي اصلي سايت
 
ورود كاربران
نام كاربري
رمز عبور
 

 

اطلاعات عمومی شرکت

نام:شرکت اطلاع رسانی پویا شرق خراسان

نوع:سهامی خاص

شماره ثبت:637

زمان تاسیس:82/07/30

قلمرو فعالیت : خراسان رضوی و شمالی

نماینده شرکت بهار سامانه شرق دارای پروانه Servco به شماره 28-95-100 سازمان تنظیم مقررات 

 

شركت اطلاع رسانی پویا شرق خراسان فعاليت خود را در ارديبهشت ماه سال1383 شروع نمود و برنامه وهدف اصلي خود را براين باور پايه گذاري كرد :

ترويج فرهنگ استفاده اينترنت فعاليت هاي اقتصادي و قدم برداشتن در جهت گسترش اينترنت  از طريق ارائه سرويس هايي با كيفيت مناسب و قيمت متناسب . اينترنت نيزميتواند موثر ترين وسيله براي ايجاد فرصت هاي شغلي مناسب براي نسل جوان كشور و نسل آينده نيز باشد.این شرکت در حال حاضر سرویس های متنوع اینترنتی شامل وایرلس،ADSL و راه اندازی شبکه های مبتنی بر میکروتیک را  ارائه می کند.

خدمات

یکی از خدمات شرکت ایجاد ارتباطات وایرلس،انتقال تصویر و انتقال خطوط تلفنی از طریق بستر وایرلس ،اینترنت و... می باشد .ارتباط کارگاه های صنعتی که از شهرهای دور بوده و امکان استفاده از سرویس های مختلف را ندارند ، یک ارتباط مطمئن و با کیفیت یکی از الزامات اولیه می باشد.

خدمت بعدی شرکت کمک به شرکت ها و مراکز صنعتی و تجاری در حل مسائل نرم افزاری و سخت افزاری می باشد ،طراحی یک نرم افزار و یا سخت افزار خاص جهت برآورده شدن نیاز شرکت ها توسط این شرکت قابل انجام است.بدیهی است که خیلی از امور یک مرکز در قالب یک نرم افزار عام نمی گنجد و طراحی یک سیستم ویژه را می طلبد و یا تغییر سیستم موجود که نیاز عمده مرکز را برآورده نمی کند.تجربیات ما در بیش از 15 سال سابقه در امور طراحی نرم افزار و وب سایت می تواند کمکی به مراکز صنعتی و تجاری در سراسر ایران باشد.